دوهفته نامه ندای ملکان(نشریه فرهنگی اجتماعی شهرستان ملکان)

چاپ آگهی تبلیغاتی و پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت و غیره در نشریه ندای ملکان با قیمت مناسب پذیرفته می شود./تلفن و تلگرام:0914421377007

چاپ آگهی تبلیغاتی و پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت و غیره در نشریه ندای ملکان با قیمت مناسب پذیرفته می شود./تلفن و تلگرام:0914421377007

دوهفته نامه ندای ملکان(نشریه فرهنگی اجتماعی شهرستان ملکان)

پذیرش و درج هرگونه خبر و آگهی تبلیغاتی ،پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت،عکس دانش آموزان ممتاز و غیره در نشریه ندای ملکان
توجه: نشریه ندای ملکان هر دو هفته یکبار به همراه آخرین اخبار و رویدادهای منطقه،در تیراژ بالا و در صفحات رنگی و سیاه و سفید منتشر و در ادارات دولتی،شعب بانک ها،مدارس،محل برگزاری نماز جمعه،مراسمات دولتی،کتاب فروشی ها و بازار شهر ملکان توزیع می گردد.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:سیاوش عینالو
--------------------------------------------
آدرس دفتر مرکزی:ملکان - خیابان معلم - روبروی شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان - مطبوعاتی ندای ملکان
تلفن دفتر: 04137827752
تلفن و فاکس:04137842687
تلفن های تماس و شماره تلگرام مدیرمسئول:09144213777 - 09380597600
ایمیل: einaloumalekan@yahoo.com
آدرس کانال نشریه ندای ملکان در سروش:
https://sapp.ir/nedayemalekan

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

۱۶ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است

۱۱:۰۰۲۹
مهر

سیاوش عینالو
۰۹:۵۵۲۱
مهر

سیاوش عینالو
۱۲:۰۱۱۸
مهر


تسویه حساب بدهی ۳۵میلیارد ریالی شهرداری ملکان به تامین اجتماعی

ملکان- شهردار ملکان از تسویه حساب بدهی ۳۵ میلیارد ریالی شهرداری ملکان به سازمان تامین اجتماعی با استفاده از روش تهاتر ملک خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید بنائی ظهر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری ملکان از سنوات گذشته مبلغ ۳۵ میلیارد ریال از بابت اصل و جرایم دیر کرد در پرداخت حق بیمه کارکنان و پیمانکاران به سازمان تامین اجتماعی بدهکار بود که با پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر و مساعدت نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و پس از رایزنی ها و جلسات متعدد با مدیران ارشد سازمان، در نهایت این بدهی با تهاتر یکی از املاک شهرداری در شهر ملکان تصفیه شد.

وی افزود: تعدادی از کارشناسان رسمی دادگستری، تامین اجتماعی و شهرداری مراحل مختلف ارزش گذاری این ملک را انجام و جلسات بسیاری در شهرستان، مرکز استان و تهران با رده های مختلف مدیریتی سازمان تامین اجتماعی داشتیم که لازم میدانم از حسن نظر این عزیزان و تلاشهای یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر، خدادادی نماینده مردم ملکان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان، برای حصول توافق و اجرایی شدن این تهاتر قدردانی کنم.

شهردار ملکان با اشاره به اصلاح برخی ساختارها و اجرای برنامه ریزی های انجام شده در شهرداری ملکان خاطر نشان کرد: در حال حاضر پرداخت حقوق کارکنان این شهرداری به روز بوده و هیچ پرداختی عقب افتاده ای از این بابت نداریم و حق بیمه ماه های اخیر نیز در زمان قانونی پرداخت شده و در تلاشیم بدهی انباشته ای در این زمینه نداشته باشیم.

سیاوش عینالو
۱۵:۴۲۱۷
مهر


راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در ملکان/ضرورت توجه به صنایع تبدیلی

ملکان- نماینده مردم ملکان در مجلس از راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سلمان خدادادی قبل از ظهر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر لغو راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان مخابره شده است، کذب محض است.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان ملکان قطب تولیدی و اقتصادی استان به شمار می رود، ادامه داد: در این منطقه پتانسیل ها و ظرفیت های بالایی داریم که باید از این قابلیت ها استفاده کنیم و زمینه رشد و توسعه ملکان را فراهم آوریم.

خدادادی با اشاره به اینکه راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ملکان توسط نمایندگان مجلس تصویب شده است، افزود: این طرح هم اکنون در شورای نگهبان بررسی می شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید از سرمایه گذاران حمایت کنند، ادامه داد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در ملکان نقش مهمی در اشتغال جوانان منطقه دارد.

نماینده مردم ملکان در مجلس ادامه داد: سرمایه گذارانی که در ملکان مشغول به کار شوند از پرداخت مالیات و عوارض معاف می شوند.

وی به ضرورت توجه به صنایع تبدیلی نیز تاکید کرد و گفت: نبود صنایع تبدیلی باعث شده تا کشاورزان در ملکان محصولات خود را خیلی به قیمت پایین تر به فروش برسانند. بدون شک خام فروشی محصولات در این شرایط اقتصادی درست نیست.

کد خبر 4425565
سیاوش عینالو
۰۹:۱۵۱۷
مهر
چهارمین جشنواره «دوشاب» ملکان برگزار شد

تبریز- صبح امروز دوشنبه چهارمین جشنواره «دوشاب» ملکان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این جشنواره با شعار ملکان پایتخت دوشاب ایران و به همت شهرداری ملکان و با حضور مسئولین محلی در ورودی شهر ملکان برگزار و دوشاب پزان این شهرستان مهارت و تجارب خود را در خصوص پخت دوشاب به حاضرین نمایش دادند.

در حاشیه جشنواره دوشاب زنان روستایی شهرستان ملکان نیز، تولیدات و توانمندی های خود و همچنین سوغات منطقه را به نمایش گذاشتند.

گفتنی است دوشاب یکی از ده ها فرآوری حاصل از انگور ملکان است که همه ساله پس از پایان کار برداشت انگور و تولید کشمش، توسط زنان شهری و روستایی ملکان تولید و به مصرف خانوارهای این شهرستان می رسد.

شیره انگور(دوشاب) از جمله فرآورده های انگور است که فواید زیادی برای سلامتی انسان دارد.

متاسفانه به علت عدم بازاریابی و نبود صنایع تبدیلی و بسته بندی این محصول صرفا مصرف داخلی در ملکان دارد و در کشور ناشناخته مانده است!

کد خبر 4424227
سیاوش عینالو
۰۷:۵۵۱۴
مهر


چهارمین جشنواره ملی خوشنویسی مشق عشق برگزار می شود

ملکان- فرماندار ملکان گفت: چهارمین جشنواره خوشنویسی مشق عشق در چهارمین سال برگزاری بصورت کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر خانی ظهر امروز پنج شنبه در جلسه رونمایی از پوستر جشنواره های خوشنویسی مشق عشق و عکس خوشه های طلایی افزود: دبیرخانه کشوری جشنواره خوشنویسی مشق عشق با موضوع ایثار و شهادت و با حضور دست اندرکاران و هنرمندان سراسر کشور ۱۷ بهمن ماه سالجاری در خانه فرهنگ شهرستان ملکان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم اختتامیه جشنواره عکس خوشه های طلایی نیز سوم آذرماه سال جاری  و بصورت منطقه با شرکت عکاسان شمال غرب کشور در شهرستان ملکان برگزار خواهد شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان نیز در این جلسه از تخصیص ۲۵۰میلیون ریال اعتبار جهت برگزاری چهارمین جشنواره مشق عشق خبر داد و گفت با توجه به وسعت جشنواره این میزان اعتبار ناکافی بوده و حداقل یک میلیارد ریال جهت برگزاری این جشنواره نیاز است.

سعید سلطانپور از دستگاه های دولتی بخصوص اعضای شورای شهر و شهرداران ملکان، لیلان و مبارک شهر خواستار حمایت مالی شد.

در پایان جلسه از پرده پوستر جشنواره های خوشنویسی مشق عشق و عکس خوشه های طلایی رونمایی شد.

کد خبر 4420800
سیاوش عینالو
۱۱:۵۳۱۱
مهر

سرویس اجتماعی
مسئولان دستگاه های حمایتی در نشست کمیسیون اجتماعی از نهایی شدن بسته حمایتی دولت در اواخر مهرماه خبر دادند.
سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، نشست امروز کمیسیون اجتماعی (سه شنبه، 10 مهرماه) با حضور مسئولان دستگاه‌های حمایتی از جمله سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونش، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها برگزار شد.

ابهامات در مورد نحوه ارائه خدمات در بسته حمایتی دولت باقی ماند

سلمان خدادادی  با اشاره به ابهامات بسیاری که در مورد نحوه توزیع خدمات در قالب بسته حمایتی دولت وجود دارد، گفت: تعدد دستگاه های حمایتی که در روند ارائه خدمات بسته حمایتی دولت به 11 میلیون نفر از اقشار کم درآمد جامعه مشارکت می کنند خود گویای عدم هماهنگی و نبود متولی مشخص برای توزیع این سبد کالا است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: پیش از این در مورد افراد تحت پوشش این بسته حمایتی گفته شده بود که مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از آن بهره مند خواهند شد و این در حالی است که تنها حدود 6 میلیون نفر تحت پوشش این دو دستگاه قرار دارند.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن بیان اینکه ابهامات در رابطه با نحوه ارائه خدمات و افراد تحت پوشش این بسته حمایتی همچنان وجود دارد، تاکید کرد که نشست بعدی برای بررسی موضوع باید با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان یکی از متولیان اصلی این بسته حمایتی برگزار شود.

وحدت رویه دستگاه ها یکی از امتیازهای بسته حمایتی دولت است

در ادامه اردشیر محسنی بندپی در مورد نقش دستگاه های حمایتی در روند ارائه خدمات از طریق بسته حمایتی دولت، افزود: برای ارائه خدمات این بسته حمایتی یک وحدت رویه ای بین دستگاه های حمایتی مختلف اعم از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و سازمان هدفمندی یارانه ها وجود دارد ضمن اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان سیاست گذار نقش محوری در این زمینه را ایفا خواهد کرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن یادآوری اینکه براساس مصوبه مجلس برنامه دولت برای افزایش افراد تحت پوشش دستگاه های حمایتی این بوده که این جمعیت را 3 تا 5 برابر افزایش دهد، گفت: این دستگاه ها در سال 97 قبل از افزایش نرخ تورم 14 درصد میزان مستمری مددجویان را افزایش داده بودند ضمن اینکه با تعیین 2 هزار و 200 میلیارد تومان اعتبارات برای این بخش به گونه ای عمل شد که افراد پشت نوبتی نیز به مرور وارد چرخه حمایتی شوند ضمن اینکه سیاست دولت در این مورد تعامل و حرکت یکپارچه است.

وی تصریح کرد: ما برای حمایت از افراد کم درآمد جامعه 5 برنامه داریم که براساس آن تولیدکنندگان، پیمانکاران، کارمندان، بازنشستگان و اقشار کم درآمد و ویژه جامعه تحت پوشش قرار می گیرند ضمن اینکه برای کل آحاد جامعه نیز برنامه ای خواهیم داشت.

محسنی بندپی یادآور شد: در رابطه با سبد کالا در شهریورماه برای 335 هزار دانش آموز که در مراکز شبانه روزی تحصیل می کردند به مرحله اجرا درآمده بود که هر بسته به ارزش 40 تا 150 هزار تومان بود، بنابراین 250 میلیارد تومان به این بخش تخصیص داده شد.  

وی اظهار کرد: رصد مشکلات توسط نمایندگان مجلس تجربه خوبی را به دستگاه های اجرایی منتقل کرد کما اینکه براساس اطلاعات به دست آمده در قزوین 18 هزار پشت نوبتی و در سیستان و بلوچستان 30 هزار و خراسان رضوی 40 هزار نفر نفر نیز جذب شدند.

محسنی بندپی در ادامه با اشاره به اینکه در 18 ماه گذشته یارانه هیچ کدام از افراد کشور قطع نشده است، تاکید کرد: برای ارائه خدمات از طریق بسته حمایتی کالابرگ هایی تهیه شده که در اختیار افراد کم درآمد قرار می گیرد ضمن اینکه برای جذب افراد بیشتر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری است از سوی دیگر هنوز یک میلیون و 200 هزار نوزاد که در سال جدید به دنیا آمده اند بلاتکلیف هستند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان یادآور شد: ما باید برای تکمیل بانک اطلاعاتی خود مرکز داده پردازی قوی داشته باشیم تا به طور مداوم وضعیت را رصد کند تا در پی آن بتوانیم به گونه ای به ارائه خدمات بپردازیم که به عدالت نزدیک باشد.

سازمان هدفمندی یارانه‌ها آمادگی لازم برای اجرای بسته حمایتی دولت را دارد

در ادامه اکبر ایزدی با بیان اینکه ماهانه مبلغ چهار هزار میلیارد تومان به 77 میلیون نفر به عنوان یارانه پرداخت می شود، گفت: امسال 450 میلیارد تومان در دو مرحله در قالب سبد کالا پرداخت شده است ضمن اینکه از این آمادگی هم برخوردار هستیم که برای 11 میلیون نفری که قرار است تحت پوشش بسته حمایتی دولت قرار بگیرند، خدمات ارائه دهیم.

رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها در مورد قطع یارانه تعداد 3 میلیون نفر از اقشار کم درآمد جامعه تاکید کرد: در 18 ماه گذشته هیچ گونه قطع یارانه وجود نداشته است، ضمن اینکه حذف یا اضافه یارانه بگیرها از جمله وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

پشت نوبتی ها تا اواخر مهرماه وارد چرخه حمایت می شوند

در ادامه پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین سازمان بهزیستی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با کمیته امداد امام خمینی (ره) برای برنامه ریزی در مورد روند ارائه خدمات بسته حمایتی دولت وجود دارد، افزود: تاکنون هزار و 600 میلیون خانوار تحت پوشش این کمیته قرار دارند ضمن اینکه وزارت تعاون برای تعیین نحوه ارائه خدمات بسته حمایتی دولت آزمون وسع برگزار کرد، از سوی دیگر سازمان هدفمندی یارانه ها نیز براساس اطلاعاتی که به تائید این وزارتخانه برسد به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: ما برای مهرماه توافق کردیم که با استفاده از ظرفیت تبصره 14 پشت نوبتی ها را نیز که 469 خانوار را در برمی گیرند، وارد چرخه حمایت کنیم ضمن اینکه در صورت تائید دو میلیون خانوار جدید تحت پوشش این کمیته قرار بگیرند چرا که امسال 7 هزار میلیارد تومان به این بخش تخصیص داده شده و مجوز ورودی های جدید نیز صادر شده است.

فتاح در تشریح نحوه ارائه خدمات این بسته حمایتی خاطرنشان کرد: برای تحقق این مهم کارت های شارژی در نظر گرفته شده که در اختیار خانوارها قرار می گیرد تا از فروشگاه ها خرید کنند ضمن اینکه برای خانوارهای 5 نفره کارت های 140 هزار تومانی و برای تک نفره ها کارت های 40 هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در رابطه با نحوه ارائه خدمات به روستاییان و شهرهایی با جمعیت کمتر از 20 هزار نفر که به فروشگاه های زنجیره ای دسترسی ندارند، یادآور شد: به این افراد به جای کالابرگ مبالغی پول پرداخت خواهد شد تا از طریق آن بتوانند کالای موردنیاز خود را تهیه کنند./

پایان پیام

سیاوش عینالو
۱۴:۳۱۰۹
مهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی از پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

عزیز جوانپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ملکان با اشاره به پرداخت وام شهریه برای دانشجویان توسط بانک‌های رسالت و مهر اقتصاد، اظهار کرد: سقف این وام حداکثر ۲۰ میلیون تومان با کارمزد سه درصد بوده و بازپرداخت آن در اقساط ۲۴ ، ۳۶ و ۴۸ است.

وی در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان از ابلاغ بخشنامه تخفیف ویژه به داوطلبان رشته‌های کم‌دانشجو خبر داد و گفت: این بخشنامه در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مصوب و به واحدها ابلاغ شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز درباره ناحیه‌بندی واحدهای دانشگاهی عنوان کرد: هدف از ناحیه‌بندی واحدهای دانشگاهی، سامان‌دهی رشته‌های تحصیلی و استفاده از اعضای هیأت علمی در استان است.

لزوم ورود دانشگاهیان به مشکل کم‌آبی باغ‌های ملکان

جوانپور با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان از واحدهای با ظرفیت‌ بسیار بالاست، ادامه داد: ۱۱ هزار هکتار باغ‌ انگور در ملکان موجود است که مشکل کم‌آبی دارد، استادان باید با طرح‌های پژوهشی این مشکل را برطرف کنند تا سبب درآمدزایی منطقه شود.

وی به پژوهشکده انگور شمال غرب کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان آماده حمایت از فعالیت و طرح‌های این مرکز پژوهشی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی صبح امروز از ‌بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان بازدید و با دانشجویان،کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی گفتگو کرد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/۴۰۸۲/

سیاوش عینالو
۱۴:۳۰۰۹
مهر

قسمتی از شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد تقسیط می شود

ملکان- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: قسمتی از شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد تقسیط می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیز جوانپور ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان گفت: به واحدهای دانشگاهی توصیه کرده ایم با توجه به شرایط اقتصادی کشور و بمنظور عدم وارد شدن فشار به خانواده ها، قسمتی از شهریه دانشجویان تقسیط شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان متقاضی جهت درخواست وام شهریه به صندوق های رفاه واحدهای دانشگاهی در سطح استان مراجعه نمایند افزود: سقف این وام حداکثر ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۳ درصد بوده و در اقساط ۲۴، ۳۶ و ۴۸ ماهه پرداخت می شود.

وی در ادامه دانشگاه آزاد استان را بالاترین مرکز آموزش عالی استان دانست و اظهار کرد: این دانشگاه رتبه های برتر استان را در زمینه های پژوهشی، آموزشی به خود اختصاص داده است.

جوانپور در ادامه از ابلاغ بخشنامه اعطای تخفیف ویژه به داوطلبین رشته های کم دانشجو و قطع مقطع خبر داد و گفت:این بخشنامه در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مصوب و به واحدها ابلاغ شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در خصوص بحث ناحیه بندی واحدهای دانشگاهی استان نیز گفت: منظور و هدف از ناحیه بندی صرفا سامان دهی رشته های تحصیلی و استفاده از اعضای هیات علمی در سطح استان می باشد و ربطی به مسائل مدیریتی ندارد.

وی کمبود نقدینگی را از مشکلات اساسی دانشگاه آزاد استان ذکر کرد و از اعضای هیات علمی و کارکنان واحدهای دانشگاهی خواست با تلاش مضاعف در خصوص ایجاد درآمدهای غیرشهریه در رفع این مشکل تلاش کنند.

کد خبر 4417631
سیاوش عینالو
۱۲:۴۵۰۸
مهر
۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
  •  
  •  


اهدای منزل جوان فوت شده ملکانی به یک معلول تحت پوشش بهزیستی

ملکان- در یک اقدام خداپسندانه، منزل مسکونی جوان فوت شده ملکانی به یک معلول تحت پوشش بهزیستی اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز یک شنبه طی مراسمی با حضور فرماندار ملکان که در اداره بهزیستی برگزار شد، در یک اقدام خداپسندانه خانه مسکونی فرزند حجت الاسلام قنبری، مرحوم احسان قنبری به یکی از معلولین تحت پوشش اداره بهزیستی این شهر اهدا شد.

این واحد مسکونی ۸۰ متر زیربنا و یک میلیارد ریال قیمت دارد و در مسکن مهر ملکان واقع شده است.

در این مراسم فرماندار ملکان کمک به نیازمندان جامعه را از بهترین کارهای خداپسندانه ذکر کرد.

محمدباقر خانی مردم ملکان را مردمانی خیر و اهل کمک و احسان دانست و گفت: اهالی این شهر علاوه بر کمک و دست گیری نیازمندان، در کارهای خیر عمومی از جمله مدرسه سازی و احداث و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و غیره نیز مشارکت خوبی دارند.

ترویج سنت حسنه احسان و بخشش به محرومین و نیازمندان

وی مادران شهرستان ملکان را نیز از مادران فداکار کشور دانست و افزود: در خانواده های دارای معلول که مادر وجود دارد از فرستادن فرزندنشان به مراکز نگهداری خودداری می شود.

فرماندار ملکان در تایید این مطلب خود گفت: اخیرا در یکی از روستاهای ملکان در خانواده ای مشاهده کردم که یک مادر پیر سرپرستی چند فرزند معلول خود را با عشق و محبت بر عهده داشت.

حجت الاسلام غلامرضا قنبری نیز در این مراسم ترویج سنت حسنه احسان و بخشش به محرومین و نیازمندان را از اهداف اصلی اهدای خانه فرزند مرحوم خود ذکر کرد.

گفتنی است احسان قنبری اخیرا در یک سانحه و تصادف با خودرو جان خود را از دست داده بود./خبرنگار:سیاوش عینالو

کد خبر 4416453
سیاوش عینالو