دوهفته نامه ندای ملکان(نشریه فرهنگی اجتماعی شهرستان ملکان)

چاپ آگهی تبلیغاتی و پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت و غیره در نشریه ندای ملکان با قیمت مناسب پذیرفته می شود./تلفن و تلگرام:0914421377007

چاپ آگهی تبلیغاتی و پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت و غیره در نشریه ندای ملکان با قیمت مناسب پذیرفته می شود./تلفن و تلگرام:0914421377007

دوهفته نامه ندای ملکان(نشریه فرهنگی اجتماعی شهرستان ملکان)

پذیرش و درج هرگونه خبر و آگهی تبلیغاتی ،پیام های تبریک،تقدیروتشکر،تسلیت،عکس دانش آموزان ممتاز و غیره در نشریه ندای ملکان
توجه: نشریه ندای ملکان هر دو هفته یکبار به همراه آخرین اخبار و رویدادهای منطقه،در تیراژ بالا و در صفحات رنگی و سیاه و سفید منتشر و در ادارات دولتی،شعب بانک ها،مدارس،محل برگزاری نماز جمعه،مراسمات دولتی،کتاب فروشی ها و بازار شهر ملکان توزیع می گردد.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:سیاوش عینالو
--------------------------------------------
آدرس دفتر مرکزی:ملکان - خیابان معلم - روبروی شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان - مطبوعاتی ندای ملکان
تلفن دفتر: 04137827752
تلفن و فاکس:04137842687
تلفن های تماس و شماره تلگرام مدیرمسئول:09144213777 - 09380597600
ایمیل: einaloumalekan@yahoo.com
آدرس کانال نشریه ندای ملکان در سروش:
https://sapp.ir/nedayemalekan

آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

۱۷۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

۱۵:۴۶۳۱
خرداد

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان آذربایجان شرقی:

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان آذربایجان شرقی تأکید کرد: نشاط سیاسی را برای تحقق مطالبات مردم در انتخابات فراهم می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم صادق زاده در نشست اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان آذربایجان شرقی با اشاره به ایام پیروزی مردم در حماسه 24 خرداد سال 92 اظهار کرد: همه ما و مردم به این حماسه و تداوم موفقیت آن بسیار امیدوار هستیم، هر چند که دولت کم و بیش در نیمه راه قرار دارد ولی اگر بیاییم و یک ارزیابی کلی انجام دهیم خواهیم دید که دولت در این مدت چه کارهای بزرگی انجام داده است.

عضو شورای اجرایی حزب اسلامی کار تبریز افزود: دولت یازدهم اقدامات مهم اجرایی در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی، سیاست خارجی و تحریم‌ها داشته است، اما به این نکته مهم اکتفا می‌کنم که دولت آقای روحانی یک کار بسیار مهم انجام داده و آن پافشاری بر شعارهای انقلاب اسلامی و زنده کردن اهداف بزرگ این انقلاب است.

وی با اشاره به گردهم آمدن نمایندگان و دبیران احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب و حامی دولت تدبیر و امید کنار هم پس از سال‌ها گفت: اینکه خود ما توانسته‌ایم برای روزهای در پیش روی برنامه‌ریزی کنیم و سخنان و انتقادات خود را هم مطرح کنیم از آن نمونه‌هاست.

صادق زاده خاطرنشان کرد: ایجاد یک فضای دموکراسی‌خواهانه موضوع کم‌اهمیتی نیست. رویکردهای آقای روحانی مبتنی بر خواسته‌های مردم موجب شده تا دولت یازدهم یک فرصت طلایی برای گذر از بحران‌های بزرگ کشور در شرایط فعلی باشد که باید از آن بهره کامل ببریم همانطور که در حوزه کارگری کارهای مهمی در حال شکل‌گیری است. پیگیری تدوین آیین‌نامه مناسب اجرایی برای حذف قراردادهای موقت یک ماهه و چندماهه پس از بیش از دو دهه از تصویب قانون کار توسط آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام کوچکی نیست که امیدواریم با حمایت کامل به طور شایسته اجرایی شود.

وی با اشاره به وظایف احزاب و تشکل‌های مدنی در شرایط کنونی گفت: در این مدت که از عمر این شورا می‌گذرد با تلاش دوستان اقدامات ساختاری خوبی در آن انجام شده و فضای کاری مناسبی فراهم شده و می‌تواند ما را در انجام وظایفمان نسبت به جامعه و مردم کمک کند.

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع و اولویت‌کاری ما بحث انتخابات پیش رو است تصریح کرد: قطعا با تشکیل کمیته‌ها و تصویب آیین نامه‌های اجرایی به دور از هر تنشی در مسیر اصلی خودمان گام خواهیم گذاشت و اولین توقع ما این است بتوانیم با فعالیت احزاب و تشکل‌ها در گام نخست نشاط سیاسی را در مردم ایجاد کنیم که یکی از راههای آن برپایی گردهمایی‌ها و نشست‌هاست که باید برای آن نگاه ویژه‌ای داشته باشیم. این امر از یک سو سبب می‌شود تا مردم بتوانند خواسته‌های خود را مطرح کنند از طرف دیگر زمینه برای یک رقابت سالم را به وجود خواهد آورد تا تشکل‌ها و احزاب با معرفی کاندیداهای خود برنامه‌هایشان را برای تحقق مطالبات مردم اعلام کنند و بستر برای یک رقابت سالم را فراهم شود. البته باید آستانه تحمل‌ در بین رقبا و احزاب بالا برود.

سیاوش عینالو
۱۵:۳۴۳۱
خرداد
کد خبر: 81652707 (4718392) | تاریخ خبر: 30/03/1394 | ساعت: 9:47|

به یاد ستاره های فروخفته در آب/

مادر شهید: با دستان خود جگرگوشه ام را در منزلگه ابدی سکنی دادم

تبریز- ایرنا- 'جگرگوشه ام همانطور که از آغوش من به این دنیای فانی قدم نهاده بود، در آغوش من نیز در منزلگه ابدی جای گرفت.'این سخنان مادری است که عزیز 20 ساله اش جان خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل (ره) در جنگ تحمیلی فدا کرد تا ایران و ایرانی آزاد و سربلند زیر پرچم اسلام و ولایت فقیه باشد.

شهدای هشت سال دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن تک تک ما ایرانیان دارند؛ آنان بی هیچ چشم داشتی رفتند و جان خود را فدا کردند تا هیچ نامحرمی قصد تجاوز به خاک ایران را نداشته باشد و پرچم اسلام برای همیشه در این سرزمین برافراشته باقی بماند.

این روزها همه جا سخن از 175 غواص عاشقی است که طی عملیات کربلای چهار شربت شهادت را سرکشیدند و پس از سال ها دوری از وطن پیکر پاک این عزیزان به وطن بازگشت؛ به همین مناسبت، پای سخنان فاطمه فرشباف نادی، مادر شهید 'اکبر اسدی' می نشینم که فرزندش یکی از غواصان عملیات کربلای پنج بوده است.

از خانم فرشباف نادی می خواهم که از فرزندش بگوید و او چنین آغاز سخن می کند: اکبر اولین فرزند پسر پس از شش دختر بود که در دی ماه 1345 مصادف با نیمه شعبان آن سال چشم به جهان گشود.

سیاوش عینالو
۱۵:۲۹۳۱
خرداد

نوذر شفیعی:

با استانی شدن انتخابات، گرایش‌های سیاسی جایگزین گرایش‌های طایفه‌ای می‌شود

 یکشنبه 31 خرداد 1394 - 10:27
دکتر نوذر شفیعی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ استانی شدن انتخابات باعث می‌شود گرایش‌های سیاسی جایگزین گرایش‌های طایفه‌ای، قومی و قبیله‌ای شود.

دکتر نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا،‌ با توجه به طرح‌ استانی شدن انتخابات در کشور در مجلس گفت: استانی شدن انتخابات در کشور و به ویژه در شهرستان ممسنی که انتخابات به شدت رنگ و بوی طایفه‌ای دارد، می تواند مفید باشد.

وی افزود: استانی شدن انتخابات باعث می شود گرایش‌های سیاسی جایگزین گرایش‌های طایفه‌ای و قومی و قبیله‌ای شود و افزون بر این، باعث می‌شود تا نماینده شهرستان بیش از آنکه پیگیر مسائل روزمره شود در پی انجام بهتر وظایف قانونی خود یعنی وضع قانون و نظارت بر اجرای آن شود.

نماینده شهرهای ممسنی و رستم در مجلس در ادامه گفت‌وگوی خود با توجه به عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاه در یک منطقه عموماً به چند شکل در پیشرفت آن نقش دارد. نقش فرهنگی دانشگاه بدین معنی است با جذب دانشجویان منطقه باعث افزایش آگاهی‌های عمومی در سطح شهرستان‌ می‌شود و از طرف دیگر با ورود دانشجویان خارج از منطقه و شهرستان به دانشگاه باعث نوعی تبادل فرهنگی و متاثر از آن ارتقای سطح فرهنگ عمومی می‌شود.

به لحاظ سیاسی به ویژه در شهرهایی مثل ممسنی و رستم که دیدگاه سیاسی آنها عمدتاً مبتنی بر طایفه‌گرایی است، ورود دانشجویان خارج از شهرستان علاوه بر ارتقای آگاهی‌های عمومی که خود در تغییر نگرش‌های سیاسی مبتنی بر طایفه‌گرایی مهم است، باعث ورود دیدگاه‌های فکری متفاوت سیاسی می شود.
 
 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه در حوزه اقتصادی بدین صورت باعث توسعه می‌شود که منابع مالی را از دانشجویان دریافت و در راستای توسعه و گسترش دانشگاه هزینه می‌کند. همچنیندانشجویان غیربومی مجبور هستند تا برای تامین مایحتاج خود به منابع تامین‌کننده شهرستانی محل اقامت خود مراجعه کنند و در نتیجه به رونق اقتصادی در شهر کمک می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به لحاظ سیاسی به ویژه در شهرستانهایی مثل ممسنی و رستم که دیدگاه سیاسی آنها عمدتاً مبتنی بر طایفه‌گرایی است، ورود دانشجویان خارج از شهرستان علاوه بر ارتقای آگاهی‌های عمومی که خود در تغییر نگرش‌های سیاسی مبتنی بر طایفه‌گرایی مهم است، باعث ورود دیدگاه‌های فکری متفاوت سیاسی می شود. یعنی عملاً اندیشه و فکر سیاسی را جایگزین طایفه‌گرایی می‌کند.

نماینده شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با تشکر از تلاش‌های دکتر شمس‌الدینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه این دانشگاه تصریح کرد: در دو سال گذشته دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل کاهش تعداد دانشجویان در کل کشو با محدودیت روبه‌رو بوده است، با این حال واحد ممسنی در دو سال گذشته به گونه‌ای مدیریت شده که جایگاه آن در وضعیت سبز قرار گرفته و مفهوم آن این است که مدیریت دانشگاه در شرایط سخت موفق شده است مانع از افول جایگاه دانشگاه مثل بسیاری از دانشگاه‌های دیگر به وضعیت زرد یا قرمز شود.

وی افزود: به یرغم اینکه بیشتر واحدهای دانشگاهی با کمبود دانشجو مواجه و گاهی دچار مشکل شده‌اند، خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی وضعیت مناسب و مطلوبی دارد و از تعداد دانشجویان خیلی مناسبی برخوردار است و آینده و چشم انداز خوبی را برای این واحد پیش‌بینی می‌کنم.

سیاوش عینالو
۱۳:۵۶۳۱
خرداد
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۸ | کد خبر : 26658
 • پرینت

  آذرقلم: «آقای استاندار» عنوان کتابی است از انتشارات نشر نی به قلم نادر داودی که حاوی خاطراتی است از علی عبدالعلی زاده در دورانی که به عنوان استاندار در آذربایجانشرقی مشغول به فعالیت بود.

  آذرقلم: «آقای استاندار» عنوان کتابی است از انتشارات نشر نی به قلم نادر داودی که حاوی خاطراتی است از علی عبدالعلی زاده در دورانی که به عنوان استاندار در آذربایجانشرقی مشغول به فعالیت بود.

  به گزارش آذرقلم به نقل از زیتون،«آقای استاندار» عنوان کتابی است از انتشارات نشر نی به قلم نادر داودی که حاوی خاطراتی است از علی عبدالعلی زاده در دورانی که به عنوان استاندار در آذربایجانشرقی مشغول به فعالیت بود.

  دلیل رد صلاحیت عبدالعلی زاده از بیان حسن حبیبی

  سیاوش عینالو
  ۱۳:۵۵۳۱
  خرداد
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۰ | کد خبر : 26644
 • پرینت

  بازار داغ تحرکات انتخاباتی احمدی نژادی ها:

  بعد از جلیلی، این بار وزیر فرهنگ احمدی نژاد به تبریز می آید!

  آذرقلم: به دنبال سفر سعید جلیلی به تبریز و سخنرانی در این شهر که با موضوع گرامیداشت شهدای مدافع حرم برگزار شد، این بار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی احمدی نژاد که گفته می شود از اعضای اصلی جبهه تازه تاسیس « یکتا» می باشد در راه تبریز است.

  آذرقلم: یاران احمدی نژاد و تیم انتخاباتی دولت دهم قصد ندارد در رقاب انتخابات اسفندماه سال جاری، عرصه و میدان را به ربای سرسخت خود ببازد. از این رو فعالیت در استانها و تلاش برای جذب و جلب آرای شهرستان ها در اولویت برنامه های آنها قرار گرفته است.

  به گزارش آذرقلم، به دنبال سفر سعید جلیلی به تبریز و سخنرانی در این شهر که با موضوع گرامیداشت شهدای مدافع حرم برگزار شد، این بار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی احمدی نژاد که گفته می شود از اعضای اصلی جبهه تازه تاسیس « یکتا» می باشد در راه تبریز است.

  این بار سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا، اول تیرماه به تبریز می اید تا در ساعت ۱۹ در مسجد مهدی موعود(عج) شهرک شهید باکری تبریز در مراسم «بزرگداشت شهدای غواص» سخنرانی کند.

  سفرهای اسانی یاران احمدی نژاد به خوبی نشان می دهد که احمدی نژاد حساب ویژه ای بر روی جذب آرای مردم آذربایجان در انتخابات مجلس شورای اسلامی باز کرده است

 • برچسب ها :
 • سیاوش عینالو
  ۱۳:۵۳۳۱
  خرداد
  مام جمعه ملکان:
  آیت الله بهشتی مغز متفکر انقلاب بود
  شهرستانها  13:47:26 1394/03/31
  943-5590-5 کد خبر
      

   امام جمعه ملکان از آیت الله بهشتی به عنوان مغز متفکر انقلاب یاد کرد و گفت: این شهید در طول عمر پربرکت خود با تمام وجود در خدمت اسلام و انقلاب بود.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام حافظ زمانی در جلسه هماهنگی برنامه های هفته قوه قضائیه شهرستان افزود: مردم عزیز ایران با حضور حماسی و گسترده خود در مراسم تشییع شهدای غواص سنگ تمام گذاشته و بار دیگر وفاداری خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی ثابت کردند.

  وی ایستادگی ایران اسلامی در برابر قدرت‌های بزرگ جهان طی 35 سال گذشته را به برکت خون شهدا دانست و خاطر نشان کرد: ملت ایران اسلامی با تقدیم فرزندان خود به اسلام و انقلاب دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی تکمیل کرده اند پس مسئولین دستگاه‌های دولتی نیز وظیفه دارند هر چه در توان دارند در خدمت این مردم بکار گیرند.

  امام جمعه ملکان افزود: مقام وشخصیت و مبارزات این شهید باعث شد تا امام راحل بگوید شهید بهشتی یک ملت بود برای ملت .

  وی قانون اساسی را یکی از یادگاران و دستاوردهای شهید بهشتی دانست و اظهار کرد: در اثر تلاش های این عزیزان بود که امروز ما کامل ترین و مردمی ترین قانون اساسی دنیا را داریم.

  امام جمعه ملکان در ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان بهره مندی بیشتر از فضیلت های این ماه را خواستار شد و با اشاره به قرار گرفتن روز قدس در آخرین جمعه این ماه، بر شرکت گسترده آحاد مردم و مسئولین در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.

  وی افزود: روز قدس یکی از یادگارهای امام راحل می باشد و باید هر سال پرشکوهتر از سال قبل راهپیمایی روز قدس  تا آزادی قدس شریف برگزار گردد.

  در پایان جلسه رئیس دادگستری ملکان ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی، به تشریح برنامه های هفته قوه قضائیه در شهرستان ملکان پرداخت.

   


  خبرنگار: 1131
  انتهای پیام
  سیاوش عینالو
  ۰۹:۰۳۳۱
  خرداد

  نصر نیوز: رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت:اصلاح طلبان در گذشته چوب عدم همگرایی خود را خوردند.

  برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

  به گزارش نصر نیوز، میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت و گو با یکی از سایت های خبری محلی با تاکید بر همگرایی اصلاح طلبان در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: اصلاح طلبان در گذشته چوب عدم همگرایی خود را خوردند و دیگر کافی است.

  سیاوش عینالو
  ۰۸:۵۳۳۱
  خرداد
  اریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۹:۵۱
  کد خبر : 143528
  Share

  هاشمی و روحانی زیر آتشبار مداحان/قصه‌ای که تازه نیست، تبدیل مجلس‌های معنوی به میتینگ سیاسی

  انگار دوباره «دور، دور آنهاست»؛ مداحانی که محافل مذهبی را سیاسی می‌کنند و هرچه دلشان می‌خواهد خطاب به سیاسیون مخالف خطشان بیان می‌کنند.

  «ما باور کنیم که شما دلت برای این مردم می‌سوزد؟»؛ این جمله را «اپوزیسیون خارج‌نشین» خطاب به «حسن روحانی» و «هاشمی‌رفسنجانی» نمی‌گوید؛ این را «سعید حدادیان» یکی از مداحان تهران خطاب به رئیس‌جمهوری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت می‌گوید. 

   

  روزنامه شرق در ادامه نوشت: انگار دوباره «دور، دور آنهاست»؛ مداحانی که محافل مذهبی را سیاسی می‌کنند و هرچه دلشان می‌خواهد خطاب به سیاسیون مخالف خطشان بیان می‌کنند. ماه مبارک رمضان و مراسم مناجات، مورد سوءاستفاده قرار گرفت تا نوک پیکان انتقادات به سمت دولت غیردلخواهشان و «هاشمی‌رفسنجانی» نشانه برود. شاید بتوان «آیت‌الله» را پای ثابت انتقادات برخی مداحان دانست ولی «حسن روحانی» رئیس‌جمهوری، سوژه جدیدی است که آنها به میان آورده‌اند. «حدادیان» پنج‌شنبه‌شب، در دومین‌شب مراسم مناجات‌خوانی ماه مبارک رمضان در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) برای دومین بار در هفته اخیر، آتشبار مداحان را به سمت دفتر ریاست جمهوری گرفت و بر هاشمی و روحانی تاخت؛ تاخت‌وتازهایی که یادآور مجالس آنها در دوران اصلاحات و حملات لفظی‌شان به دولت و رئیس‌جمهوری آن زمان است. 


  سیاوش عینالو
  ۰۸:۵۲۳۱
  خرداد

  توضیح سردار باقرزاده در باره حضور احمدی نژاد در جایگاه مراسم تشییع شهدای غواص:ما از او دعوت نکردیم

  سردار سید محمد باقرزاده، مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در یادداشتی کوتاه توضیحاتی پیرامون حضور محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق در جایگاه مراسم تشییع شهدا بیان کرد.

  به گزارش امید به نقل از فرارو،متن نوشته ی سردار باقرزاده به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  در پی برگزاری مراسم باشکوه و بی سابقه تشییع ۲۷۰ تن از خط شکنان و غواصان شهید در یوم الله ۲۶ خردادماه و خلق حماسه ای ماندگار از شور و شعور و عشق و دلدادگی به خط سرخ شهادت و مقاومت و ایستادگی در برابر آمریکا و نظام سلطه، متأسفانه برخی از افراد و جریانات سیاسی با طرح مسائل حاشیه ای تلاش نمودند از عظمت مراسم که پیامهای روشنی در برابر زیاده خواهی های آمریکا داشت، بکاهند.

  البته در این میان، برخی از افراد که از دلسوزان نظام اسلامی و در جبهه خودی قرار دارند نیز با گلایه مندی از حضور لحظه ای برخی شخصیت ها در محل جایگاه مراسم شهدا، گمانه زنی هایی داشته و آن را حمل بر اغراض سیاسی برگزارکنندگان مراسم نمودند؛ لذا جا دارد برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی به شرح ذیل ارائه شود:

  سیاوش عینالو
  ۱۴:۰۲۳۰
  خرداد
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱ | کد خبر : 26571
 • پرینت

  آذرقلم: رئیس اداره ورزش و جوانان ملکان از فعالیت ۳۰ رشته ورزشی در این شهرستان خبر داد . بهگزارش خبرنگار آذرقلم از ملکان، شهروز باستان در گفتگویی با خبرنگار ما افزود:طی سال ۹۳ تعداد ۸۰۰ ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان وجود داشت این در حالی است طی ۳ ماهه اول سال جاری این تعداد […]

  آذرقلم: رئیس اداره ورزش و جوانان ملکان از فعالیت ۳۰ رشته ورزشی در این شهرستان خبر داد .
  به گزارش خبرنگار آذرقلم از ملکان، شهروز باستان در گفتگویی با خبرنگار ما افزود:طی سال ۹۳ تعداد ۸۰۰ ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان وجود داشت این در حالی است طی ۳ ماهه اول سال جاری این تعداد به یک هزار تن افزایش یافته است..
  وی با اشاره به برنامه ریزی و تلاش های انجام شده در اداره ورزش و جوانان ملکان بمنظور  افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته اظهار کرد:با برنامه ریزی های انجام شده و استقبال مردم و بخصوص جوانان علاقمند به ورزش در نظر داریم این تعداد تا پایان سال جاری با افزایش ۳ برابری به حدود  ۳ هزار نفر افزایش یابد..

  سیاوش عینالو